728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  20 Haziran 2016 Pazartesi

  İos 10 İçin Jailbreak Yakın Gözüküyor


  Jailbreak topluluğundan iH8sn0w, iOS 10 için Jailbreak işleminin mümkün olduğunu kanıtlayan bir video yayınladı. Peki, iOS 10 için geliştirilen Jailbreak aracı ne kadar stabil çalışıyor?


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  iOS 10 için Jailbreak İşlemi Mümkün!
  iOS 9.3.x sürümlerini kullanan iPhone sahipleri uzun bir süredir Jailbreak aracının yayınlanmasını bekliyor. Sistemdeki açıkları kapatan Apple, Jailbreak topluluğundaki hackerların işini zorlaştırmış ve iOS 9.3.2 için Jailbreak aracının geliştirilmesinin önüne taş koymuştu.
  Apple'ın güncellemeler ile sunduğu yeniliklere baktığımızda bunların çoğunu Jailbreak sayesinde Tweak yükleyerek iOS kullanıcıları zaten kullanabiliyordu. Kendi için bir nevi yol gösterici olan Jailbreak, iOS 10 ile tekrar gündeme geldi.

  Jailbreak ile uğraşan herkesin yakından tanıdığı Jailbreak topluluğundan iH8sn0w, iOS 10 için Jailbreak işleminin mümkün olduğunu yayınladığı video ile açıkladı.

  iOS 10 için Jailbreak aracı şimdilik geliştirme aşamasında olduğu için stabil değil. Cydia'daki hiçbir Tweak ile uyumlu olmayan iOS 10 için Jailbreak işlemi sadece iOS 10'un kök dosyalarına ulaşma imkanı sağlıyor. Böyle bir açığın olması Jailbreak'in yakında geleceğinin sinyallerini veriyor.  Shiftdelete
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: İos 10 İçin Jailbreak Yakın Gözüküyor Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top