Play Store'dan Şuana Kadar Kaç Uygulama Yüklediniz ? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

9 Haziran 2016 Perşembe

Play Store'dan Şuana Kadar Kaç Uygulama Yüklediniz ?


Google Play Store'da milyonlarca uygulama var ve siz de bugüne kadar ilginizi çeken yüzlercesi telefonlarınıza yüklediniz... Peki ya ilk günden bugüne kadar toplam kaç uygulama indirmiş olabilirsiniz? Gelin, bu sorunun yanıtına birlikte bakalım.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Uygulama mağazalarında bulunan milyonlarca içeriğin arasından bugüne kadar birçoğu ilginizi çekti. Çok sayıda uygulamayı cihazınıza yüklediniz ve bir o kadarını da sildiniz. Aradan geçen zamanda ne kadar uygulama indirmiş olduğunuzu biliyor musunuz?
 Tahmin Edebilir Misiniz?

Eminim herkesin bu konuda bir tahmini vardır ama önemli olan gerçek sayıya ulaşabilmek. Android kullanıcılarının şimdiye kadar indirdiği uygulama sayısını öğrenebilecekleri çok kolay bir yöntem var. İsterseniz bu yöntemi anlatmadan önce siz indirmiş olabileceğiniz toplam uygulama sayısı hakkında bir tahmin yapın ve bir yere not alın sonra devam edelim… Çünkü bir tahmin yapıp sonucu görmek inanın daha keyifli oluyor. Toplam İndirilen Uygulama Sayısı Nasıl Öğrenilir?

Evet, şaşırmaya hazırsanız ilgili bağlantıyı artık paylaşıyorum. Google hesabınız açıksa sorun yok, aşagıdaki linki tarayıcının adres kısmına yapıştırın aratın google hesabınıza girin aşağıya inin play store kısmında kaç uygulama olduğu yazacaktır

https://www.google.com/settings/dashboard?utm_source=webtekno&utm_medium=bugune-kadar-play-store-dan-kac-uygulama-yuklediginizi-nasil-gorebilirsiniz

webtekno


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad