Galaxy Note 7 Ekranı Sadece Kıvrık mı Olacak? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

22 Haziran 2016 Çarşamba

Galaxy Note 7 Ekranı Sadece Kıvrık mı Olacak?


Galaxy Note 7 Ekranı Nasıl Olacak?

Samsung’un phablet çözümü Note serisinin yeni üyesi olacak olan Note 7, yeni söylentilere göre sadece kıvrık ekranla piyasaya sürülecek. Daha önce yayılan iki farklı Note 7 modelinin Samsung tarafından denendiği haberleri, görünüşe göre doğruyu yansıtmıyorlar.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Kore’nin popüler günlük gazetelerinden olan Korea Herald içerisinde şöyle bir ifadeye rastlandı: “Samsung, Note serisinin yeni üyesi için düz ekranlı bir model piyasaya sürmeyi düşünmüyor.”


İfade gayet açık olsa da, resmî bilgi gelmeden henüz emin olamayız. Samsung, bildiğiniz gibi ürünlerinde şimdiye kadar hem düz ekranlı hem de kıvrık ekranlı seçenekler sundu. Bunun en son örneği ise S7 ve S7 edge olarak karşımızda. Note serisinde ise Note 4 ile birlikte kıvrık ekranlı Note Edge piyasaya sürülmüştü.

4 kıvrık ekranlı telefon çıkarıldı
Koreli firmanın şimdiye kadar dört adet kıvrık ekranlı akıllı telefonu bulunuyor. Bunlar sırasıyla Note edge, S6 edge, S6 edge+ ve tabii ki son amiral gemisi olan S7 edge. Bu bilgiler ışığında şimdiki merak konusu ise kullanıcıların düz ekran olmamasını sorun edip etmeyecekleri.

shiftdelete

uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad