Exynos'lu Galaxy S5'e Android 6.0.1 Güncellemesi Geldi - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

6 Haziran 2016 Pazartesi

Exynos'lu Galaxy S5'e Android 6.0.1 Güncellemesi Geldi


Samsung, Android 6.0 güncellemesinin dağıtım işlemini sürdürüyor. Güney Koreli üretici bu defa Exynos işlemcili Galaxy S5 için en güncel Android sürümünü yayınladı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Exynos'lu Galaxy S5 için Android 6.0.1 Yayınlandı
Nisan ayında Galaxy S5 akıllı telefonun Qualcomm işlemcili sürümü için Android 6.0.1 güncellemesini yayınlayan Samsung, bu defa telefonun SM-G900H diğer ifadeyle Exynos işlemcili modeli için Marshmallow güncellemesini dağıtıma sundu.

Ülkemizde her ne kadar Galaxy S5’in Qualcomm işlemcili modeli yaygın şekilde satışa sunulsa da, Exynos işlemcili Galaxy S5 de paralel ithalat yoluyla ülkemize giriş yapmıştı.
Galaxy S5 kullanıcıları, Kies ve OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan güncellemeyi “Ayarlar>Cihaz>Hakkında>Yazılım Güncelleme” yolunu izleyerek telefonlarına indirebilirler.Galaxy S5 Android 6.0 güncellemesi neler getiriyor?
Android 6.0.1 güncellemesi öncelikle Galaxy S5’e yepyeni bir TouchWiz kullanıcı arayüzü getiriyor. Google’ın Marshmallow sürümüne dahil ettiği gelişmiş uygulama izinleri, güvenlik iyileştirmeleri ve Doze Modu sayesinde pil verimliliği güncelleme kapsamında yer alan başlıca yenilikler arasında yer alıyor.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad