Darth Vader'lı Film Geliyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

23 Haziran 2016 Perşembe

Darth Vader'lı Film Geliyor !


Star Wars'un ana hikâyeden bağımsız olacak dokuzuncu filmi Rouge One'da Darth Vader'ın da yer alacağı doğrulandı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan Star Wars serisinin yeni filmi olacak olan ama aynı zamanda ana Star Wars hikâyesinden bağımsız kalarak daha farklı bir epik uzay macerasının anlatılacağı Rouge One: Bir Star Wars Hikâyesi (A Star Wars Story) filminde bir süredir Star Wars'un sevilen karakterlerinden Darth Vader'a filmde yer verileceği iddiaları internette dolaşıyordu.

Bu iddialar büyüyerek birçok yerde tartışma konusu olurken ortaya çıkan bir gelişmeyle Darth Vader karakterinin Rouge One filminde görüleceği doğrulandı. Entertainment Weekly dergisinin kapağında bizi Force Awakens'in 34 yıl gerisine götürecek Rouge One filminde Darth Vader'ın da yer alacağı bilgisine "Darth Vader geri dönüyor" başlığıyla yer verildi. Böylelikle ortaya çıkan tartışmaların cevabı verilmiş olsa da Darth Vader'ın filmde yer alacak olması farklı tartışmaları doğurdu.


Belli bir grup Rouge One filminin ana hikâyeden bağımsız ilerleyecek bir film olursa Darth Vader'ın yer almaması gerektiğini savunurken Darth Vader fanatikleri bu habere oldukça sevindi. Ayrıca bu durum üzerine yeni tartışma konusu Darth Vader'ın rolünün küçük bir rol mü olacağı yoksa Darth Vader'ın hikâyenin geniş bir kısmında yer mi alacağı sorularını da akıllara getirdi.

Henüz Darth Vader'ın filmdeki rolü ne olacak bilinmiyor ancak Darth Vader'ın filmde yer alması Star Wars hayranlarının filmle ilgili merakını daha çok arttırmışa benziyor. Rouge One: A Star Wars Story filmi ilk açıklanan bilgilere göre 16 Aralık 2016 tarihinde İngilizce olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona girecek. Filmin diğer ülkelerde ne zaman ve hangi dil destekleriyle yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.
webtekno
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad