728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  27 Haziran 2016 Pazartesi

  2016 Üniversite kontenjan kılavuzu yayımlandı


  ÖSYM, ön bilgi amaçlı 2016-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu yayımladı. 12 Temmuz’a kadar yayınlanacak ön kılavuzda adaylar ilgilendikleri programların kontenjan ve puan bilgilerine göz atabilir.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  ÖSYM, 2016-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu yayımladı. ÖSYM’den yapılan duyuruda, adaylara ön bilgi vermek amacıyla “2016-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu, 27 Haziran-12 Temmuz 2016 tarihleri arasında ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacak” denilerek, adaylara kılavuzun son hali için ÖSYM’nin internet sitesini takip etmeleri konusunda uyarı yapıldı. Duyuruda şu ifadelere yer verildi:  “2016-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu, 27 Haziran-12 Temmuz 2016 tarihleri arasında ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacak. 

  Kılavuz, adaylara ve diğer ilgililere ön bilgi vermek amacıyla yayımlanıyor. Bu nedenle adayların, tercihlerini belirlemeden önce tercih süresi içinde ÖSYM'nin internet adresinden yeniden yayımlanacak 2016-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu dikkatle incelemeleri ve ÖSYM’den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekiyor.”

  2016-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu (27 Haziran 2016)

  hürriyet


  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: 2016 Üniversite kontenjan kılavuzu yayımlandı Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top