Xiaomi' İki Tane Yeni Akıllı Telefon - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Xiaomi' İki Tane Yeni Akıllı Telefon


Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin satışa sunmaya hazırlandığı iki yeni akıllı telefonu TENAA aracılığıyla ortaya çıktı. İşte Xiaomi'nin yeni akıllı telefonları!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Son yıllarda akıllı telefon pazarında hızla yükselmeye devam eden Çinli teknoloji devi Xiaomi, ses getiren amiral gemi modeli Mi 5'in ardından yeni telefonları ile kullanıcı kitlesini genişletmeye devam ediyor.
Çinli sertifikasyon kurumu TENAA'nın kayıtlarında Xiaomi'ye ait iki yeni akıllı telefon ortaya çıktı.

Xiaomi'den orta seviye iki yeni akıllı telefon!
Telefonlardan ilki 1.4 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemciden güç alırken, 5 inç boyutunda 1280x720 çözünürlükte ekran ile geliyor. 2 GB RAM'in ve 16 GB dahili depolama alanın yer aldığı telefonun, kasası metal bir yapıda.13 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 8 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya yer verilen telefon, 2850 mAh kapasiteli bataryadan beslenirken, Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile kutundan çıkıyor.

Diğer model ise orta üst seviyede konumlandırılabilecek bir akıllı telefon. Gücünü 1.8 GHz hızında çalışan 6 çekirdekli işlemciden alan telefonda, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlükte ekran yer alıyor.2 GB RAM'in ve 16 GB dahili depolama alanının tercih edildiği telefon, 8.69 mm kalınlığında ve 165 gram ağırlığında. Cihazın arka tarafında 16 megapiksel çözünürlüğünde kameraya yer verilirken, ön tarafında ise 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunuyor.

4000 mAh kapasiteli bataryadan güç alan telefon, Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile kutundan çıkıyor.
shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad