WhatsApp Masaüstüne Geldi - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

11 Mayıs 2016 Çarşamba

WhatsApp Masaüstüne Geldi


WhatsApp Masaüstü Uygulaması Bilgisayarlara Geldi!

Çapraz platform mesajlaşma uygulaması WhatsApp sınırılarını genişletti. Mobil ve Web'in ardından uygulamanın masaüstü sürümü, Windows ve Mac işletim sistemleri için yayınlandı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Her akıllı telefon sahibinin vazgeçilmezleri arasında olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp şimdi Windows ve Mac’te… Daha önce Web üzerinden kullanım olanağı sunan WhatsApp’ın masaüstü platformlar için uygulaması yayınlandı. Ücretsiz indirilebilen uygulama Windows 8, OS X 10.9 ve her iki işletim sisteminin daha güncel sürümlerini destekliyor.

WhatsApp Masaüstü Uygulaması Nasıl Yüklenir?

WhatsApp masaüstü uygulamasını bilgisayarınızda kullanmak ise oldukça basit. Bu işlem için, WhatApp Web için de kullanılan QR kod sistemi kullanılıyor. Uygulamayı yükledikten sonra karşınıza çıkan QR kodu,  telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasının "ayarlar" kısmından WhatApp Web bölümüne girerek okutmanız gerekiyor. QR kod okunduğunda telefonunuzdaki WhatsApp hesabınızı bilgisayarınızda da eş zamanlı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım, bilgisayardan da kullanıyor olsanız akıllı telefonunuz hücresel ağa ya da Wi-Fi ağına bağlı olmak durumunda. Yani, hücreseli kapatıp masaüstünden devam edelim şeklinde maalesef olmuyor.

Hemen İndirin!

uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad