Sony’nin 16 MP Kameralı Yeni Phablet Modeli C6 Ultra - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

6 Mayıs 2016 Cuma

Sony’nin 16 MP Kameralı Yeni Phablet Modeli C6 UltraSony’nin Xperia C ailesine kazandıracağı yeni phablet modelinin özellikleri ve render görüntüleri yayınlandı.SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Geçtiğimiz ay Sony’nin Xperia C6 ya da C6 Ultra adıyla kocaman bir ekrana sahip akıllı telefon modelinden bahsetmiştik fakat teknik detaylarından pek fazla haberimiz yoktu. Şimdi ise OnLeaks cihazın hem render görüntülerinin bulunduğu bir video paylaştı hem de olması muhtemel özelliklerini açıkladı.
 Xperia C6 Ultra’da 13 MP çözünürlüğünde ön kamera olacağını söylemiştik fakat SlashGear, tıpkı Oppo R9’da olduğu gibi çözünürlüğün 16 MP olacağını iddia ediyor. Geçtiğimiz yıl duyurulan Ultra C5’le benzer özelliklere sahip olacağı iddia edilen modelin boyutlarının 164.2 x 79.4 x 8.4 mm olacağı belirtiliyor. 6 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olması beklenen modelde şaşırtıcı bir şekilde 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip olacağı söyleniyor. Artık orta seviye telefonlarda 3/4 GB RAM’leri görmeye alışmışken 2 GB RAM’in en azından kağıt üzerinde kullanıcıların hoşuna gideceğini sanmıyorum.
webtekno
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad