Samsung'dan Katlanılabilinen Telefon mu Geliyor? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

14 Mayıs 2016 Cumartesi

Samsung'dan Katlanılabilinen Telefon mu Geliyor?


Samsung'un gerçek anlamda katlanabilen ilk telefonu, yeni iddiaya göre bu tarihte gelecek!


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung'un ilk katlanabilen telefonu çok yakın

Samsung son senelerde ekran teknolojilerine büyük önem veriyor; bu sayede ekranları müthiş telefonlarla tanışma fırsatı buluyoruz. Ancak firma yakında işleri bir seviye yukarıya taşıyabilir.


Dedikodular, Samsung'un birkaç senedir dedikodusu yapılan katlanabilen telefon Project Valley'in 2017'de piyasaya sürülmeye hazır hale geleceğini söylüyor. Çinli sosyal ağ Weibo'da paylaşılan bir gönderiye göre telefon Galaxy X adıyla tanıtılacak ve katlanabilen ekranında 4K çözünürlük sunacak. Ekran gerçekten tamamen katlanabiliyorsa bizi heyecan verici bir telefon bekliyor demektir.


LG daha önce G Flex ve G Flex 2 ile bükülebilen telefonları hayatımıza yerleştirmişti. Ancak Galaxy X'in daha çok bükülebileceği, cüzdan gibi katlanabileceği söyleniyor.


İddiaların "kaynağı" Samsung'un 2017'de Galaxy S8, Galaxy S8 Edge, Galaxy Note 7 ve Galaxy Note 7 Edge gibi telefonları tanıtacağını da söylüyor, ancak bunları zaten çoğumuz tahmin edebiliyoruz. Cihazların tümünün 2,5K Super AMOLED ekranla geleceği iddia ediliyor.

Chıp
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad