728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  6 Mayıs 2016 Cuma

  Samsung Liderliği Apple'dan Alıyor Mu ?


  Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge satışlarının olumlu yansımaları sürüyor. Mobil dünyada tekrar bir numaraya yükselen Samsung, Apple'ı anavatanında geçmeyi başardı.

  Samsung cephesinde bahar havası esiyor. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge satışlarıyla birlikte tekrar şaha kalkan Güney Koreli üretici, en önemli rakibi Apple’ı anavatanında geçmeyi başardı.
  Ezberbozan Galaxy S8 edge Konsepti Ezberbozan Galaxy S8 edge Konsepti
  Samsung'un bir aksilik olmazsa önümüzdeki yıl şubat ayında duyuracağı bir sonraki amiral gemisi...
  Counterpoint Research tarafından yayınlanan rapora göre Samsung, uzun bir aranın ardından Amerika’da lider mobil üreticisi olmayı başardı. Son yayınlanan verilere göre Samsung, Amerika’daki mobil pazarın %28.8’ini elinde bulunduruyor.

  Samsung 11 Ay Sonra Tekrar Lider
  11 aydır Amerika’nın bir numarası olan Apple ise iPhone SE satışlarının beklentilerin altında seyretmesi ve düşen iPhone satışlarıyla birlikte liderliği Samsung’a devretmek zorunda kaldı. Apple’ın son pazar payı %23 seviyesinde.  Amerika’da yüzü gülen bir diğer üretici ise LG oldu. Henüz G5’in elde ettiği satışlar söz konusu araştırmaya yansımadı, ancak buna rağmen firma pazar payını 17.1’e yükseltmeyi başardı.

  LG’yi Çinli üretici ZTE takip ediyor. Firmanın Amerika pazarındaki gücü %6.6 seviyesinde. Alcatel ise pazarın %4.6’lık dilimini elinde bulunduruyor. Amerika pazarına henüz giriş yapan Huawei ise şimdilik %1’lik bir pazar payına sahip.

  ::Samsung’un liderliği geri almasını siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

  Shifedlete
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Samsung Liderliği Apple'dan Alıyor Mu ? Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top