Opera Chrome'ı Dövecek!! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Mayıs 2016 Perşembe

Opera Chrome'ı Dövecek!!


Art arda yeni yeni özellikler ile güncellenen Opera tarayıcının son hamlesi Google Chrome fanatiklerini bile etkileyecek. Opera'nın yeni güç tasarruf modu, pil sürelerini yüzde 50 artırıyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Hem masaüstü hem mobil sürümleri art arda güncellenen Opera tarayıcı, son özelliğiyle de çok konuşulacak. Geçtiğimiz günlerde yerleşik VPN ve yerleşik reklam engelleyici özellikleri ile gündeme gelen Opera’nın son hamlesi pil tüketimine yönelik oldu. Yeni pil tasarruf modu sayesinde Opera taratıcı dizüstü bilgisayarlarda yüzde 50 daha uzun kullanım olanağı sağlıyor. 
 Dizüstü PC'yi Daha Uzun Süre Kullanın

Yüzde 50’lik oran Opera’nın en büyük rakiplerinden biri olan Google Chrome ile yapılan karşılaştırma sonucunda elde ediliyor. Yani, Google Chrome ile dizüstü bilgisayarınızda 2 saat web’de dolaşabiliyorsanız Opera tarayıcıda bu süre 3 saate kadar yükselebiliyor. Yeni güç tasarruf modu özelliğinin sağladığı pil ömrü avantajını aşağıdaki görselde görebilirsiniz.
 Opera Tarayıcıyı Hemen İndirin!


Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız buradaki haberimizde Opera tarayıcının yerleşik reklam engelleyici ile RAM tüketimini azaltarak performansı artırdığını sizlere aktarmıştık. Yeni özelliklerle donatılan Opera tarayıcı masaüstü sürümlerini bu sayfadan indirebilirsiniz.
webtekno
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad