728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  22 Mayıs 2016 Pazar

  Motorolanın Kapaklı Telefonları Geri Dönüyor  Motorola'nın bir döneme damga vuran kapaklı telefonları, geri dönmeye hazırlanıyor!
  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Bir dönem çevrenizde pek çok kişi -hatta belki de siz de- ünlü Motorola Razr modelleri gibi kapaklı telefon kullanıyordu, değil mi? Elbette o telefonların popülaritesinin dönemin teknolojisiyle de ilgisi var, fakat dokunmatik ekranlı telefonların ilk çıktığı dönemde de pek çok kişi bu ısrarını sürdürmeye gayret etmiş, uzun zaman sonra; belki de artık kapaklı telefon bulamadığı için;  döneme yenik düşmüştü. Fakat o günler geri geliyor, zira kapaklı telefonlar geri dönüyor.

  Motorola'nın YouTube'da yeni yayınlanan teaser'ıyla yeniden gündeme gelen kapaklı telefonlar, çok yakında bir kez daha hayatımızda olacak gibi. Motorola'nın Lenovo tarafından satın alınmasıyla bu fikir kuşkusuz Lenovo'dan geliyor. Yayınlanan videoda "06.09.16" tarihi yer alıyor. Buna göre Motorola'nın 9 Haziran'da yeni kapaklı cihazlarını açıklamasını bekleyebiliriz. Zira Lenovo'nun aynı tarihte Tech World etkinliği olacak.

  Bu arada yeni kapaklı telefonların sahip olacağı teknolojiyle elbette eski hallerinden çok uzakta olacağının da altını çizmek gerekiyor. Yeni gelecek kapaklı telefonlar, 2000'li yılların hissini yeni teknolojiyle bizlere yansıtacak.
  chıp
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Motorolanın Kapaklı Telefonları Geri Dönüyor Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top