728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  30 Mayıs 2016 Pazartesi

  Microsoft Office Güncellendi  Microsoft Office uygulamaları, işletim sistemine gelen yeni bir güncelleme ile güncellendi. "Tell Me" adlı bir özellik barındıran yeni güncellemeye ilişkin detaylar haberimizde...


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Microsoft Office Uygulamaları Güncellendi
  Microsoft Office uygulamaları; Word, Excel, Powerpoint uygulamalarının Android tabanlı versiyonları güncellendi.

  Uygulama içerisindeki metinlere bir yazı yazıldığı anda kullanıcıların gerek duydukları yardımları sağlayacak "Tell Me" uygulaması yeni güncellemenin içerisinde olacak.

  Tell Me Ne İçerecek?

  Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulacak "Tell Me" uygulaması, Microsoft Office kullanıcılarına yardım desteği sağlama hedefinde olacak.

  Word uygulaması içerisindeki arabirimde "A" bölmesinde yer alacak ampul simgesi, kullanıcılara Tell Me desteğini sağlayacak.  Sözcük tamamlama özelliğini kullanıcılara sunacak yeni çözüm, Excel platformuna yönelik çözümler de içerecek.

  Otomatik tamamlama, gruplandırılmış satır ve sütunları daraltma/genişletme seçenekleri Excel uygulamasında işlev kazanabilecek.

  Powerpoint'e yönelik olarak ise yalnızca hata düzeltmelerinin yapıldığı Android Authority'deki haberde yer aldı.

  Android tabanlı Microsoft Office uygulamalarına gelen güncelleme, gün itibariyle Google Play Store'dan kullanıcıların hizmetine sunulacak.  Güncellenmiş hali ile uygulamaların, daha akıcı ve işlevsel bir Office hedefinde olduğunu ifade ediliyor.

  shiftdelete
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Microsoft Office Güncellendi Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top