İphone 7 Kapış Kapış Satılacak mı? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Mayıs 2016 Salı

İphone 7 Kapış Kapış Satılacak mı?Apple, iPhone 7 satışından oldukça umutlu.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Apple’ın geçen ay ortaya çıkan son finansal rakamları, şirketin kendi tarihinde ilk kez iPhone satış rakamlarında düşüş yaşadığını göstermişti. Adil olmak gerekirse Apple’ın akıllı telefon pazarında oldukça eski olmasından dolayı bu durum çok fazla sürpriz olmamalı ve zaten geçen yıl analistler bu düşüşü tahmin etmişlerdi.

Ancak son gelen haberlere göre Apple bu düşüşe rağmen gelecekteki satışları konusunda oldukça iyimser görünüyor. Tayvan’dan kaynaklara dayalı bilgilere göre Apple 72-78 milyon adet iPhone 7 birimi üretmeyi planlıyor. Şirket yılın sonuna kadar 65 milyon adet iPhone 7 sevk etmeyi ön görüyor.Son gelen sızıntılar iPhone 7’nin iPhone 6S modelinden çok farklı olmayacağı yönündeydi. Bu yüzden şirketin satışlar konusunda neden bu kadar iyimser olduğu gerçekten merak konusu oldu.

Şimdiye kadar gelen sızıntılara göre iPhone 6S ile iPhone 7 arasındaki temel far, yeri değişen anten bantları ve iPhone 7 Plus ile gelmesi beklenen çift kamera kurulumu olacak. Diğer bir söylenti ise iPhone 7’nin 256GB depolama birimine sahip olacağı.

Apple’ın iPhone 7 satış rakamlarının neden yüksek olacağını düşündüğü gerçekten şaşırtıcı. Bakalım satışlar gerçekten Apple’ın beklediği gibi olacak mı?
teknolojioku
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad