728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  30 Mayıs 2016 Pazartesi

  Herşeyiyle İphone 7


  Apple'ın bu sene tanıtılacak, büyük yeniliklerle gelecek iPhone 7'si hakkında neler biliyoruz?

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  iPhone 7 özellikleri, çıkış tarihi, fazlası

  Her sene yeni bir iPhone çıkaran Apple'ın telefonlarında iki senede bir köklü değişiklikler yaptığını biliyoruz. iPhone 7'ye denk gelen bu önemli değişiklikler, yepyeni bir tasarım, daha yüksek işlemci gücü ve yeni işlevler olarak karşımıza çıkabilir.
  Her geçen gün yeni sızıntı ve dedikodularıyla karşılaştığımız iPhone 7'nin 2016'nın sonlarına doğru tanıtılması bekleniyor. Peki Apple'ın bir sonraki telefonu hakkında şimdiye kadar neler öğrendik? İşte iPhone 7 hakkında tüm bildiklerimiz.
  Çıkış tarihi
  Apple'ın şimdiye kadarki tanıtım tarihleri, iPhone 7'nin Eylül 2016'da gelebileceğini söylüyor. Telefonun daha erken çıkabileceğini iddia eden bazı kaynaklar da var; ancak bunun ne kadar daha erken olabileceği bilinmiyor.
  Tasarım
  iPhone 7'nin nasıl görüneceği henüz bilinmese de, 7,1 mm'lik iPhone 7'den bile ince olması bekleniyor. KGI Securities'ten Ming-Chi Kuo'ya göre bu incelik, 6mm ve 6,5mm seviyesinde olabilir. Cihazın incelmesi, 3,5 mm'lik kulaklık girişinin kaldırılması anlamına gelebilir. Bununla birlikte bazı sızıntılar, 3,5 mm'lik girişin yerinde durduğunu gösteriyor. Kulaklık girişini kaldırmak avantajdan çok dezavantaj sağlayabileceğinden, Apple böyle bir değişikliğe hazır olmayabilir.
  iPhone 7'nin "çerçevesiz", tamamen metalden oluşan bir gövdeyle geleceği de söyleniyor. Bir başka dedikodu, iPhone 6 ve 6 Plus ile tanıştığımız "kamera çıkıntısının" sonunda ortadan kalkacağı.
  chıp
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Herşeyiyle İphone 7 Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top