Gta'ya Dev Günceleme Geliyor - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Gta'ya Dev Günceleme Geliyor


Sonunda Rockstar Games ağzındaki baklayı çıkardı ve şu ana kadar Grand Theft Auto: Online için geliştirilmiş olan en büyük olacak olan güncellemeyi açıkladı.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Her ne kadar üzerinden yıllarda geçse dahi, Grand Theft Auto V ve bu yapıt ile birlikte hayatımıza giren Grand Theft Auto: Online; bir süre daha gündeme gelmeye devam edecek.

Satış rekorları üstüne rekor kıran yapıt, uzun bir süredir ufak tefek güncellemeler ile karşımıza çıkarken; geçtiğimiz saatler içerisinde Rockstar Games tarafından yapılan açıklama ile büyük bir güncellemenin geleceğini öğrendik.

Şu ana kadar ki güncellemelerin en büyüğü!
Grand Theft Auto: Online için gelecek bu güncellemenin ismi ise Further Adventures in Finance and Felony olarak belirtildi.

Rockstar Games bu güncelleme için “en büyük ve en derin güncelleme” ifadesini kullanarak bizleri heyecanlandırdı.Güncelleme ile birlikte suç batağına daha fazla gireceğiz. Nihai suç baronu olmaya çalışacağımız güncelleme ile artık VIP koltuğunu bırakıp; CEO koltuğuna gözlerimizi dikiyoruz.

Bir CEO olacağımıza göre bizlerin bir ofise ihtiyacı da var değil mi? Hem ofis seçenekleri hem de yer altı dünyası için gerekli olan çeşitli depolar da satışa sunulacak.

Yeni bir suç dünyası ile birlikte birçok oynanış yenilikleri ile birlikte, mevkimize yakışır olarak alt görselde de görebileceğiniz The Pegassi Reaper isimli araç ile birlikte birçok araç ve silahlar da mağazalarda yerini alacak.Bu aksiyonu tabi ki tek başımıza yaşamayacağız. Diğer suç örgütleri ve olmazsa olmaz polisler ile kıyasıya bir mücadele bizleri bekliyor.

Further Adventures in Finance and Felony isimli güncelleme 7 Haziran tarihinde oynananbilir hale gelecek iken; önümüzdeki hafta ise güncellemeye dair bir video da bizlerle buluşacak.

Peki, bu kadar çok hile ile oyundan soğutan Rockstar Games; buna bir çözüm bulmadan bu denli güncellemeyi piyasaya sürmesi mantıklı mı?
Shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad