728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  20 Mayıs 2016 Cuma

  Google Klavye Uygulamasına Tema Desteği


  Google Klavye Uygulamasına Tema Desteği Geldi!

  Android'in yeni sürümü Android N'in yayınlanan yeni önizleme sürümüyle birlikte Google Klavye uygulamasına tema desteği geldi!


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Google dün düzenlediği Google I/O 2016 etkinliğinde yeni ürünlerini tanıtmış aynı zamanda Android işletim sisteminin yeni sürümü Android N hakkında bilgiler paylaşmıştı. Hatta bu haberimizde bahsettiğimiz üzere kod adı Android N olan yeni Android sürümü için isim önerileri yapabileceğiniz bir web sayfası oluşturmuştu. Google I/O 2016 etkinliğindeki sunumdan kısa bir süre sonra Android N Önizleme sürümünün yeni versiyonu yayınlandı.  Android N'in yeni önizleme sürümüyle birlikte Google Klavye uygulaması tema desteğine de kavuştu. Saf Android arayüzünü kullanan cihazlarda varsayılan olarak gelen ve diğer Android cihazlarda opsiyonel olarak kullanıcıların yükleyebildiği Google Klavye uygulaması tema desteğine kavuştu. Yani artık klavyenizin rengini değiştirebilir, arkaplan görseli ekleyebilir ve harflerin arkaplanının şeffaf olması gibi çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

  Google'ın klavye uygulamasında böyle bir kişiselleştirme imkânı sunması önemli bir adım. Özellikle birçok kullanıcı görsel olarak daha hoşuna giden düzenlemeler yapabildiği için 3.parti klavye uygulamalarını tercih edebiliyor. Eğer yenilenen Google Klavye uygulamasını siz de cihazınızda denemek istiyorsanız uygulamayı aşağdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Google Klavye Uygulamasına Tema Desteği Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top