Ele Sığan Mini Mikrodalga Fırın - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

21 Mayıs 2016 Cumartesi

Ele Sığan Mini Mikrodalga Fırın


Teknolojik ürünlerin giderek akıllanıyor ve ağırlıklarından kurtuluyor. Wayvtech şirketinin son ürettiği mikrodalga fırın boyutlarıyla görenleri şaşırtıyor.  

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Yeni nesil mikrodalga fırınlar boyutlarıyla yeni bir devrimi de beraberinde getirecek gibi duruyor. Wayvtech adlı İngiliz şirketin yeni ürünü Wayv adlı mini-mikro dalga fırın aşağı yukarı bir termos boyutunda. Kolayca bir çantaya atılabilecek, hatta geniş ceplere bile sığabilecek fırın gezginlerin, maceraperestlerin ve sık sık seyahat edenlerin işini oldukça kolaylaştıracak.

 Mini Mikrodalga Fırının Boyutları Ne Kadar?

305 mm yüksekliğe sahip portatif mikrodalga fırının genişliği ise 128 mm. Sadece 1.2 kg ağırlığında olan cihazın 100 ila 500 ml arasında kullanılabilir iç hacmi bulunuyor. Bu hacim de soğuk et, sandviçler ve içecekler gibi besinleri hızlıca ısıtmak için gayet yeterli. 


 Cihazın Ftı Ne Kadar?

30 dakikaya kadar kullanım mikrodalga ısıtma olanağı sunan Wayv adlı fırın lityum ion pil kullanıyor. Hızlı şarj adaptörü ile gelen cihaz, uyumlu seyahat kiti ile otomobillerden de şarj edilebiliyor. Yeni fırının fiyatı ise 199 dolar. 
webtekno
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad