728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  21 Mayıs 2016 Cumartesi

  Apple'nın Amacı Ne?

  Dünya’nın en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Apple, sürpriz bir şekilde tam 4000 kişiyi işe almaya karar verdi…


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Apple Neyin Peşinde?

  Bu zamana kadar imza attığı ürünleri ile beraber beğeni toplayan ve son yıllarda rekor satışlar elde etmeye başlayan Apple, mobil ve bilgisayar gibi sektörlerin birçoğunda başarılar elde etmekte. MacBook, iPhone ve iPad gibi ürünlerinin dışında yazılım konusunda da işinin ehli bir firma olan şirket, şimdilerde ise işe aldığı çalışan sayısı ile gündeme gelmiş bulunmakta. Zira beklenmedik bir atak gerçekleştiren firma, Hindistan’da geçerli olmak üzere tam 4000 kişiye yeni iş imkanı sunuyor. Üstelik binlerce kişinin işe alınma nedeni aynı; Apple Maps.

  Haritalar Gelişeceğe Benziyor

  Teknoloji devi Apple tarafından hayata geçirilen uygulamalardan biri olan Maps, özellikle ABD ve Avrupa ülkelerinde gelişmiş bir kullanım ağı sunmakta. Google Maps’in en büyük rakibi olan uygulama, bu nedenden ötürü her daim güncel kalmak zorunda. Nitekim bunun için çalışma içerisine giren şirket, tam 4000 kişiyi haritalar servisini geliştirmek için işe almış bulunmakta.

  Kampüs Bünyesinde Çalışacak

  Açıklanan bilgilere göre Hindistan’da olmak üzere işe alınan bu 4000 çalışanın WaveRock SEZ kampüsü bünyesinde çalışacağı açıklandı. Konuyla ilgili yeni bir haber gelir ise aktarmış olacağız, bizi takip etmeye devam edin.
  milliyet
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Apple'nın Amacı Ne? Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top