Apple Müzik'te Öğrenci İndirimi - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

8 Mayıs 2016 Pazar

Apple Müzik'te Öğrenci İndirimi


Apple Müzik'te Öğrenci İndirimi Devri Resmen Başladı!

Ülkemizde popüler olan Spotify'a rakip olarak çıkan Apple Music, bir farklılığa giderek öğrenci indirimi devrini başlattı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Bildiğiniz gibi birçok firma ürünlerinde öğrencilere indirim sağlamakta. Bunlara örnek olarak Microsoft'un Windows ve Office sürümlerine, Adobe'un tüm ürünlerinde yaptığı indirimleri gösterebiliriz. Bu noktada iyi düşüncelere sahip olan bir diğer firma ise Apple.

Apple'ın bünyesindeki tüm elektronik ürünlere öğrenci indirimi yapan Apple, bunu şimdi de Apple Music servisine getirdi. Spotify ve Deezer gibi rakipleri bulunan ve ülkemizde hala Spotify'a diş geçiremiyorken Turkcell Müzik kapsamında bir de eski efsanemiz Fizy'nin de geri döneceği ortamda güzel bir hamle yapan Apple, artık Apple Müzik aboneliklerini öğrencilere %50 indirimle verecek.

Şu anda 13 Milyon ücretli abonesi bulunan Apple Music'in bu hamlesi ile elbette abone sayısında ciddi artış olacağını düşünüyorum. Ancak belirtmem gereken önemli detay ise bu indirimlerin ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Danimarka, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'da başlatılması. Yani şu anlık ülkemizde bu indirim yok. Fakat eminim kısa sürede ülkemize de ulaşacaktır.

uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad