728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  8 Mayıs 2016 Pazar

  Apple Müzik'te Öğrenci İndirimi


  Apple Müzik'te Öğrenci İndirimi Devri Resmen Başladı!

  Ülkemizde popüler olan Spotify'a rakip olarak çıkan Apple Music, bir farklılığa giderek öğrenci indirimi devrini başlattı.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Bildiğiniz gibi birçok firma ürünlerinde öğrencilere indirim sağlamakta. Bunlara örnek olarak Microsoft'un Windows ve Office sürümlerine, Adobe'un tüm ürünlerinde yaptığı indirimleri gösterebiliriz. Bu noktada iyi düşüncelere sahip olan bir diğer firma ise Apple.

  Apple'ın bünyesindeki tüm elektronik ürünlere öğrenci indirimi yapan Apple, bunu şimdi de Apple Music servisine getirdi. Spotify ve Deezer gibi rakipleri bulunan ve ülkemizde hala Spotify'a diş geçiremiyorken Turkcell Müzik kapsamında bir de eski efsanemiz Fizy'nin de geri döneceği ortamda güzel bir hamle yapan Apple, artık Apple Müzik aboneliklerini öğrencilere %50 indirimle verecek.

  Şu anda 13 Milyon ücretli abonesi bulunan Apple Music'in bu hamlesi ile elbette abone sayısında ciddi artış olacağını düşünüyorum. Ancak belirtmem gereken önemli detay ise bu indirimlerin ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Danimarka, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'da başlatılması. Yani şu anlık ülkemizde bu indirim yok. Fakat eminim kısa sürede ülkemize de ulaşacaktır.

  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Apple Müzik'te Öğrenci İndirimi Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top