Apple Music öğrencilere 5 tl - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

6 Mayıs 2016 Cuma

Apple Music öğrencilere 5 tl


Apple, müzik platformunda müşteri portföyünü genişletmek için Apple Music üyelik fiyatını yarıya indirdi. İşte öğrencilere özel olan Apple Music'in yeni fiyatı!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Apple Music Öğrenciye 5 TL Oldu!
iTunes Store ile dijital müzik piyasasının lider konumunda bulunan Apple, günümüze ayak uydurmak için çevrimiçi müzik servisi Apple Music ile karşımıza çıkmıştı. 3 ay önce ülkemizde kullanıma sunulan Apple Music için başlayan 3 aylık deneme süreci geçtiğimiz günlerde sona ermişti.

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Apple Music aboneliği nasıl iptal edilir?
Apple Music aboneliğiniz eğer iptal ettirmezseniz yenilenecek ve kartınızdan ücret alınacak?...
Aylık 9,99 TL ücret ödeyerek sahip olunan Apple Music hizmeti için ilginç bir kampanya başlatıldı.Ayda 5 TL'ye müzik hizmeti!
Öğrenciler için yaptığı indirimler ile adından sıkça söz ettiren Apple, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Danimarka, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'da Apple Music fiyatını indirdi. Amerika'da aylık 9.99 dolar olan Apple Music'i öğrenciler 4.99 dolar ödeyerek kullanabiliyor.

Apple Music'te yarı yarıya indirim uygulayan Apple'ın, öğrencileri direkt olarak portföyüne ekleyeceğini söyleyebiliriz. Eğer bu sistem ülkemizde de uygulanırsa Türk öğrenciler ayda sadece 5 TL ödeyerek Apple Music kullanabilecek.


Ayda 5 TL'ye müzik hizmeti sunan Apple Music, rakibi Spotify'a karşı ağır bir darbe indirmiş oldu. Bakalım iOS 10 (iOS X) ile büyük değişiklikler yapılacak olan Apple Music'in ilerleyen aylardaki kullanıcı sayısı ne olacak?

:: Apple Music 5 TL olsa kullanır mıydınız?

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad