728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  29 Nisan 2016 Cuma

  WhatsApp’a Müthiş Yenilik


  WhatsApp’a Hayat Kurtaracak Bir Yenilik Daha Geliyor

  WhatsApp için bir güncelleme yayınlamaya hazırlanan Facebook, uygulamaya oldukça işe yarar bir özellik kazandırmaya hazırlanıyor.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Hatırlarsanız WhatsApp’a, kullanıcıların birbirlerine PDF dosya göndermesine olanak sağlayan bir yenilik gelmişti. Her ne kadar geniş bir kitle tarafından kullanılıyor olmasa da bazı makalelerin PDF uzantısıyla biçimlendirilmesi, günlük yaşamında bu uzantıya sahip dosya alışverişi yapan kullanıcıların işini kolaylaştırmıştı. Şimdi bu özellikten çok daha verimli olacağını tahmin ettiğim bir özellik geliyor: 

  ZIP dosyası gönderme

  İnternet dünyasının en çok kullanılan sıkıştırma programlarından olan ZIP aracı sayesinde kullanıcılar, boyutu büyük dosyaları uygulama üzerinden daha küçük boyutlarla gönderebilecekler. Bu yeniliğin PDF’ye göre en büyük avantajı yalnızca bu uzantılı dosyaların değil, tüm dosyaların gönderilebilecek olması.

  Bununla birlikte önümüzdeki zamanlarda sesli arama özelliğinin bir parçası olarak ‘Sesli mesaj kayıt’ ve ‘Sesli mesaj gönder’ özellikleri olacak. Bu özelliği hani telefonla arama yaptığımızda karşı tarafın telefonu kapalı olduğunda ‘Sinyal sesinden sonra mesaj bırakınız’ uyarısı gelir ya, işte onun WhatsApp’a uyarlanmış bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Yoksa standart sesli mesaj gönderme özelliğinin aylardır mevcut olduğunu zaten biliyorsunuz.

  Bu yeniliklerin ilk olarak iOS platformuna gelmesi bekleniyor.

  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: WhatsApp’a Müthiş Yenilik Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top