728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  29 Ocak 2017 Pazar

  Uygulamaların eski versiyonlarını da bulabileceğiniz alternatif android market


  Sadece googleplay sitesine mahkum değilsiniz. Alternatif bir çok android market var.

  Bunlardan biri de aptoide.....

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  En büyük farkı uygulamaların eski versiyonlarına da ulaşabilmeniz.  Böylelikle yeni versiyonda sorun var ise eskisine dönebilirsiniz.

  Yükleyebilmek için Ayarlar > Güvenlik kısmına gelerek "Bilinmeyen Kaynaklar" bölümüne onay vermeniz gerekiyor. Ardından cihazınıza indireceğiniz ya da indirdiğiniz dosyayı cihazınıza atmanızın ardından APK'yı Android Paket Yükleyicisi ile kurarak sorunsuz bir kullanım sağlayabileceğinizi hatırlatalım.


  Aptoide

  Play Store'un alternatifi olan Aptoide, aslında teknik olarak düz bir Play Store gibi çalışıyor. Yine Play Store gibi güncelleştirmeleri haber veren ve yüklemenizi sağlayan Aptoide'in en büyük artısı geçmiş versiyonlara da erişim sunması. 

  Yani diyelim ki Facebook uygulamasına bir güncelleme geldi ve bu güncelleme cihazınızda Facebook'un açılmamasına ve sorunlu olmasına yol açtı. Bu noktada bir sonraki güncellemeyi beklemeniz gerekeceğine Aptoide sayesinde sizde çalışan bir önceki güncellemeye geri dönerek sorunsuz uygulama kullanımına devam edebilirsiniz.


   Aptoide sitesi
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Uygulamaların eski versiyonlarını da bulabileceğiniz alternatif android market Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top