728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  27 Nisan 2016 Çarşamba

  OneDrive alanı 5GB seviyesine iniyor


  Microsoft tırtıladı

  Microsoft’un OneDrive servisinde ücretsiz bir depolama alanınız varsa, bu haberimiz sizi ilgilendiriyor. Gerekli kaydı yapmadıysanız, depolama kapasitesini 5GB seviyesine inecek.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Microsoft’un geçen yıl sonlarında duyurduğu ve oldukça tepki çeken ücretsiz OneDrive depolama alanlarının azaltılması kararı, hayata geçmeye hazırlanıyor. 

  Temmuz ayından itibaren, kullanıcıların ücretsiz alanı 5GB seviyesine düşecek. Karar kapsamında, depolama alanının düşüşü yanında 15GB kapasiteli fotoğraf depolama arşivi de kaldırılıyor. Yani ne olursa olsun, kullanıcıların elinde 5GB depolama alanı kalmış olacak. Ayrıca Office 365 Ev, Kişisel ve Üniversite kullanıcıları için de hediye alan 1TB olarak belirlendi.  Ayrıca Bkz.Lexmark satılıyor31 Haziran itibariyle hayata geçecek yeni uygulama tüm kullanıcılar için geçerli değil. Geçtiğimiz Aralık ayında açılan formdan başvuru yaptıysanız, mevcut depolama alanlarınız korunacak. Değilse, 5GB seviyesine düşecek. Microsoft, daha verimli ve ortak hizmetler sunmak adına ücretsiz sunulan alanları azalttığını belirtiyor. Elbette bu hamle, Google Drive gibi rakiplerin karşısında dezavantaj olacak.  

  Kaynak: http://www.pcmag.com/news/343984/free-microsoft-onedrive-storage-drops-to-5gb-in-july 


  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: OneDrive alanı 5GB seviyesine iniyor Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top