note 6 dan haber var - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Nisan 2016 Pazar

note 6 dan haber var


Samsung İki Farklı Galaxy Note 6 Modelini Test Ediyor

Samsung yeni Galaxy Note cihazının ekranı konusunda henüz bir karar verebilmiş değil. Galaxy Note 6 için iki farklı ekran tasarımı gündemde.
Samsung'un yeni amiral gemisi cihazları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge görücüye çıkalı çok olmadı ve firmanın yıl içinde tanıtacağı bir diğer amiral gemisi cihazı Galaxy Note 6'nın tanıtılmasına daha birkaç ay var.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Ancak şimdiden telefon hakkında bazı bilgiler gelmeye devam ediyor. Hollanda merkezli mobil cihaz sitesi GSM Helpdesk'in haberine göre Samsung, iki farklı Galaxy Note 6 modelini test ediyor. Bu modellerden biri normal, düz ekrana sahipken diğeri Samsung'un artık olmazsa olmazı konuma gelen çift kavisli ekran barındırmakta.Bu iki modelin ekran boyutları ve çözünürlüklerinde herhangi bir değişiklik mevcut değil (şu an için telefonun 5.8-inç QHD ekrana sahip olması bekleniyor). Yani Samsung aynı özelliklerde, aynı boyutlarda iki ekranı Galaxy Note 6 için gündemine almış durumda.

Ancak işin kötü tarafı, Samsung bu ekranlardan sadece birini seçerek Note 6'yı o ekran ile piyasaya sürecek. Yani iki farklı ekran tercihi ile bir Galaxy Note 6 ailesi durumu söz konusu değil.Aslında Galaxy Note ailesi için kavisli ekran olayı bir ilk değil. 2014 yılında piyasaya sürülen Galaxy Note Edge modeli de kavisli bir ekrana sahipti. Ancak o cihazdaki kavis, sadece sağ kısımda bulunmaktaydı. Şimdi ise çift kavisli bir ekran söz konusu.

Bunların yanı sıra Galaxy Note 6'da 4000mAh'lık büyük bir batarya da olması bekleniyor. 

webtekno

uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad