728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  16 Nisan 2016 Cumartesi

  Brother'dan tank sistemli yazıcılar


  Brother'dan tanklı sistemler

  Brother International, Orijinal Tank Sistemi serisi ürünlerini satışa sunuyor. Mürekkep dolum işlemini kolaylaştıran akıllı tasarıma sahip yeni seri ürünler düşük maliyetli 12000 sayfa baskı kapasiteli siyah mürekkep şişelerini de beraberinde getiriyor. Yeni seride yazıcı, tarayıcı, fotokopi fonksiyonları bulunan iki adet (DCP-T300, DCP-T500W) ve ek olarak faks fonksiyonuna sahip bir adet (MFC-T800W) çok fonksiyonlu model bulunuyor. Yüksek hacimli çıkış alan kullanıcılar için tasarlanmış ürünler  tasarruf sağlıyor.  12000 sayfa baskı kapasiteli siyah mürekkebi ile düşük işletme maliyetlerini garantiliyor. Buna ek olarak Brother'ın uygun fiyatlı orijinal mürekkepleri ile orijinal olmayan mürekkeplerin yarattığı yazıcı kafası problemleri en aza indiriliyor. Bu da tamir ve değişim masraflarını düşürüyor. Yüksek kapasiteli mürekkep şişeleri, mürekkep satın alma süresini uzatarak kullanıcıya ek bir avantaj sağlıyor.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Tüm bunlara ek olarak yeni seri, akıllı tasarımı ile mürekkep doldurma işlemini kolaylaştırıyor. Mürekkep tankı bölmesi ürünün ön kısmında bulunuyor ve böylelikle tanka erişimi kolaylaştırıyor. Ayrıca şeffaf tank kapağı sayesinde mürekkebin ne kadar kaldığı kolayca kontrol edilebiliyor. Tank bölmesi ürünün gövdesine gömülü olduğu için fazladan alan kaplamayarak yerden de tasarruf sağlıyor. Yeni serinin akıllı tasarımı 45 derece mürekkep doldurma açısı ile mürekkebin dökülme, bulaşma riskini en aza indiriyor ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Son olarak yeni ürün serisi bir dizi ek özelliği ile verimliliği arttırıyor. Örneğin; MFC-T800W ADF (Otomatik Doküman Besleme) özelliği ile çok sayfalı tarama ve kopyalama işlemlerinizi kolay ve çabuk hale getiriyor. Kullanıcılar kablosuz ağ bağlantısı özelliği ile yazıcıya ağ üzerinden bağlanıp kullanabiliyor. Üstelik 100 sayfalık kağıt tepsisi ile sürekli kağıt eklemek zorunda kalınmıyor.

  Yeni Orijinal Tank Sistemi serisi ile ilgili Brother Türkiye Ülke Direktörü Makoto Hasegawa, "Brother olarak gözlemlerimiz sonucu kullanıcıların düşük işletim maliyetli yazıcılara yöneldiklerini anlıyoruz. Yeni seri ürünlerimizdeki 12000# sayfa baskı kapasitesine sahip mürekkebimizle hem ev hem KOBİ kullanıcılarının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamış olacağımıza inanıyoruz. Akıllı tasarımımız sayesinde artık evde uygun fiyatlı orijinal mürekkep dolumu yapmak çok kolay," dedi.

   İşte yeni seriler;

  MFC-T800W

  Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks
  11/6 ipm'e kadar+
  Tek Satır LCD
  14.4 Kbps Faks
   20 sayfaya kadar otomatik kağıt besleme
  100 sayfaya kadar kağıt tepsisi
  Kablosuz Ağ Bağlantısı
  Mobil Yazdırma
  Kutu içeriğinde 12000 sayfa baskı kapasiteli siyah mürekkep
  DCP-T500W

  Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi
  11/6 ipm'e kadar+
  Tek Satır LCD
  100 sayfaya kadar kağıt tepsisi
  Kablosuz Ağ Bağlantısı
  Mobil Yazdırma
  Kutu içeriğinde 12000 sayfa baskı kapasiteli siyah mürekkep
  DCP-T300

   Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi
  11/6 ipm'e kadar+
  Tek Satır LCD
  100 sayfaya kadar kağıt tepsisi
  BT6000 BK

   Ultra Yüksek Kapasiteli Siyah Mürekkep
  6000 sayfa baskı kapasitesi
  BT5000 C

   Ultra Yüksek Kapasiteli Mavi Mürekkep
  5000 sayfa baskı kapasitesi
  BT5000 M

  Ultra Yüksek Kapasiteli Macenta Mürekkep
  5000 sayfa baskı kapasitesi
  BT5000 Y

   Ultra Yüksek Kapasiteli Sarı Mürekkep
  5000 sayfa baskı kapasitesi

  chip

  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Brother'dan tank sistemli yazıcılar Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top