Stallone Marvel Filminde! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

7 Mart 2016 Pazartesi

Stallone Marvel Filminde!Sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran, Rocky ve Rambo gibi serilerle akıllarda kalan Sylvester Stallone'un bir Marvel filminde yer alacağı ortaya çıktı.

AYDA 17 TL YE MATEMATİK SORUNUNUZ BİTSİN

Oynayacağı film ise Guardians of the Galaxy 2!

NY Daily News'ün raporuna göre Sylvester Stallone, Guardians of the Galaxy 2 çekimlerinin gerçekleştiği ve tüm oyuncu kadrosunun kaldığı Atlanta'da bir otelde görüntülendi. Çekilen ve sızan fotoğraflar, efsanevi aktöre gizli ve özel bir rol verildiğini gösterirken filmi bekleyenlerinin heyecanını ikiye katladı.

Stallone, Creed filmindeki performansıyla bu yılki Akademi Ödülleri'nde umduğunu bulamasa da, bu onun için bir son anlamına gelmiyor. Guardians of the Galaxy 2 filminde de büyük bir rol verilmesi beklenen usta oyuncu, göstereceği performansa bağlı olarak yine büyük bir ödüle layık görülebilir.Böylelikle filmdeki Star Lord'un babası rolü için durum oldukça karışık bir hale geldi. Çünkü bir diğer efsanevi aktör Kurt Russel da filmin oyuncu kadrosunda ve tüm gözler Russel'ın, Star Lord'un babası rolünde olacağı yönündeydi. Marvel tarafından ise hala bu duruma dair resmi bir açıklama gelmedi.Ayrıca Sylvester Stallone ilk kez bir çizgi roman karakterini canlandırmayacak. Aktör, 1990 yılında efsanevi çizgi roman Judge Dreed karakterini canlandırmış ve dönemin dikkat çekici sinema filmlerinden biri olmuştu.

shiftdelete

Post Top Ad