728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  20 Mart 2016 Pazar

  Artık oyunlar indirmeden oynanabilecek


  Google, oyun oynamayı seven akıllı telefon kullanıcılarının hoşuna gidecek bir yenilik getirdi. Kullanıcıların oyunları akıllı telefonlarına yüklemeden 10 dakika boyunca deneyebilecekleri bu sisteme ''Search Trial Run Ads'' adı verildi.


  MATEMATİK ÖĞRENMEYEN KALMAYACAK!!!

  Önümüzdeki günlerde aktif hale getirilmesi planlanan sistemi kullanmak isteyen kullanıcıların, akıllı telefonlarını Wi-Fi üzerinden internete bağlamaları gerekiyor.

  Google’ın konferansta tanıttığı bir diğer özellik ise Video Recording API. Geliştiriciler bu yenilik sayesinde geliştiridikleri oyunlara video kayıt etme özelliğini ekleyebilecekler.

  Oyuncular da isterlerse oynadıkları oyunları kaydedip video paylaşım sitelerinde paylaşabilecekler. Ancak bu özelliğin aktif hale gelmesinin Nisan ayını bulması bekleniyor.

  Google, Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda Google Play’e ‘Indie Corner’ adında bir bölüm açılacağını ve bu bölümde kaliteli içeriğe sahip oyunları sergileceğini belirtti. Yani oyun geliştiricilerinin ürettiği içerik ne kadar kaliteli olursa Google’da bu oyuna daha çok önem vererek oyunu ön plana çıkaracak. 

  Google’ın bu hamlesiyle arama sonuçlarında benimsediği ‘Alakalı Kaliteli İçerik’ anlayışını Google Play’de de benimsediğini görüyoruz. (indir.com tarafından hazırlanmıştır.)


  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Artık oyunlar indirmeden oynanabilecek Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top