Apple Marka Telefonların Ekranı Büyümeye Devam Ediyor - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

10 Mart 2016 Perşembe

Apple Marka Telefonların Ekranı Büyümeye Devam Ediyor

iPhone 6S Plus'tan bile büyük bir iPhone kullanmak ister miydiniz? İşte Apple'ın yeni hayali...

Apple, çok büyük bir telefon peşinde

iPhone 6S Plus'ın aşırı büyük olduğunu düşünüyorsanız hazır olun: Apple, daha da büyük bir iPhone'un, iPad ile iPhone arasındaki ayrımı ortadan kaldıracak bir telefonun peşinde olabilir.

Söylenene göre Apple, 5,8 inç'lik bir iPhone'u önümüzdeki senenin sonlarında satışa sunmuş olacak. DigiTimes'tan gelen iddia, tek sürprizin büyük ekran boyutu olmayacağını söylüyor. Büyük ekranlı bu telefon, rapora göre AMOLED ekranlı ilk iPhone olacak. İddia doğruysa iPhone kullanıcıları sevinebilir, çünkü ekranın Samsung tarafından üretileceği söyleniyor. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'in ekranları, DisplayMate tarafından telefonlardaki en iyi ekran olarak seçilmiş bulunuyor.

iPhone'lar elbette çok iyi ekranlara sahipler ancak Samsung'un en son ekranları, renk isabeti, kontrast oranı, otomatik parlaklık modunun verimliliği gibi
özellikleriyle öne çıkıyor.

MATEMATİK Mİ ? SORUN DEĞİL

Bununla birlikte 5,8 inç'lik bir iPhone, tek elle kullanım olanağını neredeyse tamamen ortadan kaldırabilir. Bu kadar büyük bir iPhone'un varlığına biz şüpheyle bakıyoruz, bu yüzden başparmağınızın bir süre rahat kalacağından emin olabilirsiniz.

Kaynak:CHIP

Post Top Ad