Angry Birds Filmi Geliyor - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

2 Mart 2016 Çarşamba

Angry Birds Filmi GeliyorAngry Birds serisinin merakla beklenen sinema filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Oldukça eğlenceli gözüken fragmanda ayrıca filmin konusuna dair birçok ipucu veriliyor.

sıfırdan matematik
Yaklaşık üç yıl önce sinema filmi duyurulan ve sonunda çekimleri tamamlanan Angry Birds filmi için yeni bir fragman yayınlandı. 

Oyunlarında da olduğu gibi oldukça renkli bir dünyaya sahip olacak olan sinema filmi, macera ve mizahi ögeleriyle ön plana çıkacak. Ülkemizde "Kızgın Kuşlar" adıyla vizyona girecek film özellikle Angry Birds oyuncuları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.
Angry Birds'ün sinema filmi için yayınlanan yeni fragmanı ile birlikte filmin hikayesi hakkında birçok detay ortaya koyuluyor. Başta kızgın kuşlarımızın domuzlara karşı neden savaştığını belirten yeni fragmanda, film içerisinden birçok yeni sahneyi izleyicilere sunuluyor.

İşte Angry Birds filminin yeni fragmanı
13 Mayıs 2016'da beyaz perdedeki yerini alacak olan Angry Birds, Sony tecrübesi ile karşımıza çıkacak. Seslendirme kadrosunda Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride ve Bill Hader gibi ünlü isimler yer alıyor. 

Filmin senaryosu da yine tanıdık bir isim olan ve Simpsonlar gibi yapımların da senaristi olan, Jon Votti tarafından kaleme alındı. Filmin yönetmenliğini ise Clay Kaytis ve Fergal Reilly yapıyor.
webtekno

Post Top Ad